חייגו אלינו: 0779907251

הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי

הלוואות

קורה, ולא פעם בחיים, שאתם זקוקים לסכום כסף גדול יחסית ואין לכם אותו בנמצא. מה עושים? רוב האנשים ברוב המקרים לוקחים הלוואה. בדרך כלל אנשים פונים לבנק לצורך קבלת הלוואה, הבנק בודק את נתוני האשראי ואת יכולת ההחזר של מבקשי ההלוואה ומאשר אותה, ומעביר אותה לחשבון העובר ושב של הלווה. אך מה קורה במצבים בהם הבנק מסרב לספק את ההלוואה? או שהלווה אינו מעוניין לקחת הלוואה דרך הבנק? במקרים כאלה ישנה אפשרות להגיש בקשה לקבלת הלוואה חוץ בנקאית- מגופים חוץ בנקאיים כמו חברות ביטוח, גופים פרטיים וגם חברות האשראי השונות המספקות הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי.

הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי- כל היתרונות:

למחזיקי כרטיס אשראי חוץ בנקאי ששייך לאחת מחברות האשראי יש את האפשרות לקבלת הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי. התנאים הם כמובן בהתאם לחברת כרטיס האשראי וליכולת של בעל הכרטיס להחזיר את ההלוואה. לסוג הלוואה שכזו יש כמה יתרונות:

יתרון ראשון- בעל כרטיס האשראי לא צריך להיות בעל חשבון עובר ושב בבנק כלשהו ויכול להגיש את הבקשה ישירות לחברת האשראי.

יתרון שני- הלוואות למחזיקי כרטיסי אשראי ובאופן כללי הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות יותר מהירות יחסית להלוואות בנקאיות ואת הכסף ניתן ברוב הפעמים לקבל מספר שעות בודדות לאחר אישור הבקשה לקבלת הלוואה.

יתרון שלישי- הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי הינן הלוואות הניתנות לתקופה ארוכה יותר מאשר הלוואה דומה בנקאית ולכן היא מאפשרת לפרוס את ההחזר של ההלוואה לתקופה ארוכה יותר ולהקל על הלווה.

יתרון שלישי- ברוב המקרים מדובר בעמלות נמוכות יחסית לפעולות כגון ביצוע פירעון מוקדם של ההלוואה מה שעולה לא מעט בהלוואות בנקאיות.

עם כל היתרונות בלקיחת הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי יש לזכור כמה דגשים חשובים:

הדגש הראשון הוא שברוב ההלוואות החוץ בנקאיות ולכן גם בסוג זה של הלוואות הריבית תהיה גבוה יותר לפעמים אפילו גבוהה יותר באופן משמעותי לריבית בהלוואה בנקאית. 

הדגש השני הוא שלא משנה אם ההלוואה נלקחה מגוף בנקאי או במקרה הזה מגוף חוץ בנקאי- עדיין מדובר בהלוואה. ובהלוואה כמו בהלוואה יש צורך לספק בטחונות ויש צורך לספק ערבונות ויש צורך להחזיר את ההלוואה במלואה לפי תנאי ההלוואה שנחתמים מראש על מנת לא לגרור קנסות וריבית פיגורים.

רגע לפני שאתם פונים לבירור על הלוואות למחזיקי כרטיס אשראי ומתפתים לחתום על הלוואה שקורצת לכם מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע בתחום שיסייעו לכם לבחור את ההלוואה המתאימה לכם מכל הבחינות.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן